Zoeken
Datum: 31 juli 2025
Categorieën: Nieuws

Deel dit bericht

Nieuws

In het zonnetje: onze uitvoerder René Versteeg

Goede ideeën van medewerkers maken het verschil. Daarom belonen wij elk kwartaal het beste idee dat bijdraagt aan veiliger werken met onze VIP-prijs (VeiligInPraktijk-prijs). Dit kwartaal ging de eer naar uitvoerder René Versteeg – en dat is meer dan verdiend!

René kwam, samen met collega’s van de materieeldienst en het leidingbouwteam, met een slimme oplossing voor het veiliger in elkaar drukken van gietijzeren waterleidingbuizen. Tot nu toe gebeurde dat met een singel of de bak van de kraan, waarbij een grondwerker een houten badding ertussen hield om beschadiging van de buis te voorkomen. Dat bracht risico’s met zich mee. René bedacht een stalen drukplaat, voorzien van een kunststof teflonlaag, die via het snelwisselsysteem op de kraan kan worden gemonteerd. Dankzij deze innovatie hoeven grondwerkers geen badding er meer tussen te houden, wat het werk niet alleen veiliger maakt, maar ook efficiënter. Een mooie samenwerking, want onze materieeldienst werkte het idee verder technisch uit tot een praktisch inzetbaar hulpstuk.

René is een ervaren collega die regelmatig waardevolle ideeën aandraagt. Hij aarzelt ook niet om verbeterpunten te melden als iets niet goed loopt – dat waarderen we. Daarom René, van harte gefeliciteerd! 

Naast eeuwige roem en een heerlijke slagroomtaart voor het projectteam, mag René ook een donatie van €150 doen aan een goed doel naar keuze. Zijn keuze viel direct op Stichting KiKa, voor onderzoek naar en genezing van kinderkanker.

De VIP-prijs werd uitgereikt door directeur Cock Nelis, die René persoonlijk bedankte voor zijn inzet en betrokkenheid.